درباره بک افزار

 شرکت بازار الکترونیک (Bazar Electronic Company)، در سال 1360 در تهران، با هدف تأمین انواع منابع تغذیه الکترونیک ومبدلهای ولتاژی شامل انواع یوپی اس، باتری شارژر، اینورتر و کانورتر، و انواع باتری تأسیس گردید و به طراحی و تولید این اقلام در انواع اداری و صنعتی مبادرت نمود، همچنین در کنار این فعالیت به عنوان نماینده انحصاری شرکت  BEST POWER آمریکا، سال‌ها تأمین انواع این یو پی اس ها را برای اولین بار در ایران، برعهده گرفت. همچنین بصورت همزمان از یو پی اس هایی با برند (IPM(International Power Machine و Minuteman (هر دو آمریکا) استفاده نمود.

لیست تجهیزات تولیدی و وارداتی را دراین دوره زمانی می‌توانید در اینجا ملاحظه فرمایید.

در سال 1373 با تغییراتی در ترکیب سهامداران این شرکت و انتخاب سه حرف اول شرکت مادر Bazar Electronic Company، فعالیت‌های این شرکت درقالب سه شرکت مجزا و مستقل و با سهامداران متفاوت، به نامهای بک افزار، بک قشم وبک پیشرو ادامه یافت.

 ازآن تاریخ (1373) تاکنون، شرکت بک افزار فقط بصورت تخصصی و متمرکز، درپروژه های کاملاً"صنعتی نظیر پروژه‌های نفت و گاز و پتروشیمی، صنایع نیروگاهی گازی، حرارتی وسیکل ترکیبی، پست‌های فشار قوی و ضعیف، صنایع مس و صنایع فولاد، صنایع نظامی و... بر طراحی و ساخت انواع مبدل‌های ولتاژی صنعتی (یوپی اس صنعتی، باتری شارژر صنعتی ورکتی فایر، اینورتر صنعتی، کانورتر صنعتی و انواع استابلیزر صنعتی و استاتیک سوئیچ) و تأمین انواع باتری نیکل کادمیوم، سیلد لید اسید و پلانته در پروژه‌ های صنعتی شرکت می نماید.

سالهاست که نام بک افزار تداعی گر کیفیت و اطمینان و صداقت در تمامی ابعاد است.

لیست تجهیزات تولیدی را در این دوره زمانی می‌توانید در اینجا ملاحظه فرمایید.

 در حال حاضر کارخانه این شرکت در شهرک صنعتی خرمدشت در فاصله 35 کیلو متری شرق تهران و دفتر مرکزی آن در تهران تقاطع خ رسالت و صیاد شیرازی می‌باشد و کارکنان این شرکت 53 نفر می‌باشند.